Dreams Room Soha II
| Wi-Fi | Simbassäng Takpool | Luftkonditionering |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Dreams Room Soha II Santiago De Los Caballeros, som har ett behändigt läge ungefär 25 minuter till fots från Duarte Park, har plats för upp till 3 gäster. I den här lägenheten med 1 sovrum finns också Wi-Fi och en parkering.
Casino Gran Almirante ligger ungefär 2 km bort, medan Parroquia Corpus Cristi ligger några meter bort från lägenheten. Om du vill besöka omgivningarna kan du ta dig till Parque Colon, ungefär 30 minuter till fots från boendet.
Dreams Room Soha II erbjuder en dusch för ökad komfort. Det finns också badlakan och handdukar.
Förutom ett komplett kök erbjuder detta boende även utomhusmatplats. Busshållplatsen Metro Santiago är belägen på gångavstånd från den här lägenheten.
- Lokala sevärdheter
- Instituto Superior de Formacion Docente Salome Urena Recinto Emilio Prud'Homme1526 km
- Boreal Television1151 km
- Casa Divina Providencia1809 km
- Domyn Mall1733 km
- Military Vehicles2058 km
- Edificio Ercilia Pepin de la Universidad Autonoma de Santo Domingo2023 km
- Colegio Evangelico Alianza1999 km
- Oratorio Cristo de la mBendicion1664 km
- Iglesia De La PUCMM1328 km
- Flygplatser
- Cibao internationell flygplats11 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Takpool
På rummet
- Luftkonditionering
- Terrass
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur många gäster kan bo på Dreams Room Soha II?
Upp till 3 gäster kan bo på Dreams Room Soha II. - ❓
Har Dreams Room Soha II en pool på plats?
Dreams Room Soha II har en privat pool.